GS nr 4 i GS nr 3 najlepsze w tenisie stołowym

Mistrzowie Bolesławca
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym rozegrano w poniedziałek, 31 stycznia, w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 2. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Kamila Kucińska, Sabina Szmyd i Berenika Kułaga z GS nr 4. Opiekunem drużyny jest Tomasz Zabawa. Na drugiej pozycji uplasował się zespół z GS nr 1 (Ewa Hapłyk, Amelia Ziółkowska i Klaudia Ziembikiewicz). Trzecią lokatę zajęła reprezentacja GS nr 3 (Dominika Krzyśko i Nikola Nurkowska).

W kategorii chłopców najlepsi okazali się chłopcy z GS nr 3 (Patryk Nurkowski i Kamil Nebesny). Opiekunem ekipy jest Piotr Bajer. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z GS nr 4 (Marek Kozłowski, Marek Letko i Marcin Olszewski), a trzecie – zawodnicy z GS nr 2 (Bogdan Markowski, Piotr Rajczakowski i Krzysztof Chlebowicz).

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży 2010/2011. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.