Profesjonalne warsztaty dziennikarskie dla młodzieży

Logo Istotne Informacje
fot. Krzysztof Gwizdała BOK-MCC i portal „Istotne Informacje” organizują warsztaty dziennikarskie dla osób, które chcą poznać świat nowoczesnych mediów.
istotne.pl 0 warsztaty, portal, dziennikarz, istotne.pl

Reklama

Warsztaty dziennikarskie tworzymy po to, by przyjrzeć się miastu z innej perspektywy. Bolesławiec oczami nastolatka może być ciekawym i dotychczas nieodkrytym miejscem. Podczas spotkań chcemy nauczyć podstaw warsztatu dziennikarskiego – jak zrobić wywiad, reportaż, fotoreportaż. Uczestnicy dowiedzą się też, jak napisać informację z wypadku czy artykuł problemowy.

Tematy i ludzi, których warto zaprezentować szerokiej publiczności, proponować będą warsztatowicze. Najlepsze teksty informacyjne i publicystyczne będą publikowane na stronie IstotneInformacje.pl.

Warsztaty będą prowadzone w Bolesławieckim Ośrodku Kultury Międzynarodowym Centrum Ceramiki przez dziennikarzy portalu i gazety „Istotne Informacje” i trwać będą od lutego do czerwca. Spotkania dwa razy w miesiącu. Zapisz się wysyłając na nasz adres [email protected] e-mail ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu komórkowego. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 4 lutego.

(informacja ii)

Reklama