Grali o Puchar Mistrza Bolesławca

Tenisistki
istotne.pl 0 edukacja, turniej, tenis

W dniach od 6 do 9 stycznia na kortach Tenis Park rozegrano turniej mastersów, który zakończył rywalizację o Puchar Mistrza Bolesławca 2010 w Tenisie Ziemnym. W zawodach zorganizowanych przez Akademię Tenisa przy współpracy Klubu Aloha wzięło udział ponad 50 zawodników z Bolesławca i okolic. Mistrzem naszego miasta został Roman Lisak. Tytuł wicemistrza wywalczył Kacper Zwolski. Natomiast trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej zajął Tomasz Ziembikiewicz.

W drugim Otwartym Turnieju Singlowym Kobiet pierwsze miejsce zajęła Klaudia Witas przed Moniką Ośko. W meczu o trzecie miejsce Kinga Kolator po zaciętym pojedynku pokonała Agnieszkę Groth. Zaś w pierwszym Otwartym Turnieju Oldbojów 50+ zwyciężył Andrzej Nagórniewicz, który w finale zwyciężył Ryszarda Kasprzyka. Na trzeciej pozycji uplasował się Krzysztof Bąk.

Po raz pierwszy odbył się turniej dla debiutantów. W meczu o pierwszą lokatę Jarek Kwolek pokonał Marcina Roguskiego. Trzecie miejsce zajął Wojciech Bączek, który zwyciężył Daniela Obleszczuka. Szczegółową relację z rozgrywek znajdziesz TUTAJ.