SP nr 1 podwójnym mistrzem Bolesławca w minipiłce ręcznej

Bramka
istotne.pl 0 zawody, piłka ręczna, piłka, sp1 bolesławiec

Zawody rozegrano 13 stycznia w sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 w Bolesławcu. Mistrzyniami naszego miasta został reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 1 (w składzie: Joanna Abramowicz, Wiktoria Paszyńska, Klaudia Grabarz, Martyna Orłowska, Magdalena Poznańska, Martyna Walera, Katarzyna Strojek, Aneta Klementowska, Katarzyna Konera i Natalia Król). Opiekunką ekipy jest Elżbieta Rowgało.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców tytuły mistrzowskie wywalczyli reprezentanci SP nr 1, którzy grali w składzie: Oskar Małecki, Eryk Bury, Marcin Polański, Wiktor Mrowiec, Patryk Rapacki, Bartosz Bernacki, Mateusz Duda, Mateusz Mikołajewski, Mateusz Giergielewicz, Mateusz Krajewski, Kamil Kawka i Jakub Roman. Opiekunem zespołu jest Ryszard Posacki.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Drugie miejsce zajęli szczypiorniści z SP nr 4, a trzecie – zawodnicy z SP nr 2. Mistrzostwa rozegrano w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011. Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.