Za nami pierwsze turnieje OMB

Lotka i tarcza
fot. www.sxc.hu W piątek rywalizowali miłośnicy darta. W niedzielę odbył się pierwszy turniej tenisistów stołowych.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis, dart, omb, mosir bolesławiec

Reklama

Rozpoczęły się zmagania w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca. W piątek (21 stycznia) odbył się pierwszy Turniej Darta. W niedzielę (23 stycznia) rywalizowali tenisiści stołowi. Organizatorami zawodów byli: MOSiR i TOP Bolesławiec.

Turniej Darta rozegrano w Centrum Gier i Zabaw TOP Bolesławiec, przy alei Wojska Polskiego. W zawodach wystartowało 49 osób. Rywalizowano w pięciu kategoriach. W kategorii do lat 10 zwyciężył Eryk Marcichowski. W kategorii od 11 do 13 lat najlepszy był Kamil Kucharski. W kategorii od 14 do 18 lat bezkonkurencyjny okazał się Wojciech Miler. Wśród kobiet najlepsza była Karolina Koczoń, zaś wśród mężczyzn tryumfował Adam Bilicki. W turnieju wystartowało 49 osób.

W niedzielę, w sali SP nr 2 przy ul. Bankowej, rozegrano turniej tenisa stołowego. Do rywalizacji zgłosiło się 21 osób. Wśród kadetów i kadetek (1996 i młodsi) zwyciężyli: Damian Pieczarka i Kamila Kucińska. W kategorii juniorów i juniorek (1995-1993) najlepszymi okazali się: Kamil Nebesny i Helena Szmyd. Kategorię seniorów (1992-1971) i open zdominował: Tomasz Kowal. Natomiast wśród mastersów (1970 i starsi) zwyciężył Remigiusz Kacperczyk.

fot. MOSiR
fot. MOSiR

(informacja MOSiR/ii)

Reklama