SP nr 4 podwójnym mistrzem Bolesławca w tenisie stołowym

Mistrzynie Bolesławca
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym rozegrano w piątek, 17 grudnia, w SP nr 2. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Patrycja WalkowiakKornelia Groń z SP nr 4. Na drugiej pozycji uplasował się zespół gospodyń (w składzie: Aleksandra GołoszewskaLiliana Członka).

Mistrzowskie ekipy i Daniel ZiębaMistrzowskie ekipy i Daniel Ziębafot. MOSiR

W kategorii chłopców najlepsi okazali się Maciej NiemczynMichał Stępień z SP nr 4. Opiekunem obu mistrzowskich ekip jest Daniel Zięba. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z SP nr 2 (Bartosz Kołodziejczyk, Sebastian WilkJan Choryłek), a trzecie – zawodnicy z SP nr 3 (Roman Duran, Michał Woźny, Patryk PsiuchWojciech Kulik).

Ekipa z SP nr 3 i Wanda WysockaEkipa z SP nr 3 i Wanda Wysockafot. MOSiR

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskiej Igrzysk Młodzieży 2010/2011. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.