Zawodnicy Tukana z brązowymi medalami mistrzostw Polski

malgorzata-szeliga-marek-wojnowicz
istotne.pl 0 zawody, bieg, iwiny, uks tukan

W dniach 23-25 września w Ogrodzieńcu (województwo śląskie) odbyły się Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację. Nasz powiat reprezentowało siedmioro zawodników UKS Tukan Iwiny. Brązowe krążki w biegu nocnym wywalczyli: Małgorzata Szeliga (w kategorii K-18) i Marek Wojnowicz (M-20). Nieźle spisali się również nasi pozostali reprezentanci. Bartek Szeliga (M-16) był siódmy, Wojciech Pachnik (M-20) ósmy, Dominika Burdyna (K-16) dziesiąta, a Mariusz Wojnowicz (M-18) jedenasty.

W zawodach na dystansie klasycznym najbliżej medalu była Małgorzata (zajęła 5 lokatę). Wojciech uplasował się na szóstej pozycji, a Marek na siódmej.

Małgorzata Szeliga i Marek WojnowiczMałgorzata Szeliga i Marek Wojnowiczfot. Dariusz Pachnik

23 października w gminie Przewóz odbędą się Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Biegu na Orientację, współorganizowane przez UKS Tukan Iwiny. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.orientpark.pl. Redakcja serwisu Istotne.pl życzy naszym biegaczom kolejnych sukcesów.

(informacja: DP/ii)