Cały Bolesławiec czyta IstotneInformacje.pl

Cały Bolesławiec czyta IstotneInformacje.pl
fot. Krzysztof Gwizdała Portal w dwa tygodnie odwiedziło prawie 33 tys. różnych czytelników. Dane pochodzą z wiarygodnego badania Google™ Analytics.
istotne.pl gazeta, istotne.pl

W ciągu ostatnich czternastu dni portal IstotneInformacje.pl odwiedziło 32 742 niepowtarzalnych użytkowników. Dane te pochodzą z badania Google™ Analytics prowadzonego w dniach 13-26 października 2009 roku. To niezależne badanie jest wiarygodnym potwierdzeniem wysokiej oglądalności. Na wynik nie ma wpływu to, że ktoś wiele razy korzysta ze strony i łączy się ze zmiennym adresem IP. Liczba 32 742 to liczba unikalnych osób.

Dane z dnia 27 października 2009Dane z dnia 27 października 2009fot. Krzysztof Gwizdała

Portal w ostatnim czasie zyskał również na oglądalności materiałów wideo. Naszą relację z „Wiadukt Show” dostępną na naszej stronie [ tutaj ] i na stronie YouTube obejrzano do tej pory 14 342 razy.

Na rosnącej oglądalności portalu zyskują przede wszystkim firmy i osoby zlecające reklamę lub umieszczające ogłoszenia. Duża oglądalność to dowód wysokiej jakość portalu i publikowanych materiałów. Z badań wewnętrznych portalu wynika, że stronę odwiedzają osoby w wieku od 22 do 63 lat, przy czym najwięcej jest osób około 35 roku życia.

Atrakcyjna oferta reklamowa

Portal IstotneInformacje.pl od końca sierpnia 2009 roku wydaje bezpłatną gazetę w nakładzie 10 tys. egzemplarzy. Dwutygodnik dostępny jest na terenie całego powiatu bolesławieckiego. Ceny za reklamę w gazecie są bardzo niskie. W przypadku zamówienia reklamy w gazecie i w Internecie udzielany jest upust. Szczegóły oferty pod numerem telefonu 0888 713 605.

Ogłoszenia z Internetu także w gazecie

Przypominamy czytelnikom, że wszystkie ogłoszenia dodane na naszej stronie drukujemy w gazecie. To bezkonkurencyjna oferta. Płaci się raz, a ogłoszenia są dwa. Jedno w Internecie, drugie w bezpłatnej gazecie o nakładzie 10 tys. egzemplarzy.

Okładki numeru 5 i 6 bezpłatnej gazety IstotneInformacje.plOkładki numeru 5 i 6 bezpłatnej gazety IstotneInformacje.plfot. Krzysztof Gwizdała

(informacja redakcja ii)