Wszystkich Świętych: będą utrudnienia przy cmentarzu

Wszystkich Świętych: będą utrudnienia przy cmentarzu
fot. www.sxc.hu W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych bolesławiecka policja będzie pilnować porządku w okolicach cmentarza i na trasach wyjazdowych z miasta. Ponadto 1 listopada na ul. Śluzowej obowiązywać będzie zakaz ruchu.
istotne.pl policja, święto, znicz, wszystkich świętych

Zbliża się 1 listopada, okres wzmożonego ruchu na drogach i w okolicach cmentarzy, a także zwiększonej aktywności grup przestępczych. Policjanci apelują o zachowanie w tym dniu szczególnej ostrożności i – w miarę możliwości – o korzystanie ze środków komunikacji zbiorowej.

W ramach akcji Znicz 2009 bolesławiecka policja będzie pilnować porządku w okolicach cmentarza, na trasach wyjazdowych z miasta i na drogach naszego powiatu.

W niedzielę, 1 listopada, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Śluzowej – od skrzyżowania z ul. Gdańską do skrzyżowania z ul. Lubańską. Zakaz ruchu nie będzie obowiązywał autobusów MZK, oznakowanych aut osób niepełnosprawnych oraz samochodów dostawczych osób, które otrzymały zezwolenie na handel w rejonie cmentarza. Ponadto na ul. Lubańskiej i ul. Gdańskiej obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania pojazdów.

(informacja KPP Bolesławiec/ii)