4 medale Bolesłavii na mistrzostwach młodzików

Paula Kowalik
fot. MKS Bolesłavia Na podium Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików stanęli: Bartosz Wróbel, Ewa Ochocka, Szymon Bulanda i Paula Kowalik. MKS Bolesłavia zdobył 15 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego.
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, sport, bolesłavia

W zakończonych w sobotę, 11 września, Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zielonej Górze zawodnicy MKS Bolesłavia wywalczyli 4 medale oraz 15 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego. Zawody umożliwiały uzyskanie kwalifikacji na Mały Memoriał im. J. Kusocińskiego. Jest to jedna z najważniejszych lekkoatletycznych krajowych rywalizacji, w kategorii Młodzik. Udział w Małym Memoriale wywalczyli srebrni i złoci medaliści zielonogórskich zawodów.

• 4x100m M 1 pkt - 7 miejsce
Paula Kowalik - zdobyła brąz w skoku w dalPaula Kowalik - zdobyła brąz w skoku w dalfot. MKS Bolesłavia
Ewa Ochocka, nr 39, zdobyła srebrny medal na dystansie 100 metrówEwa Ochocka, nr 39, zdobyła srebrny medal na dystansie 100 metrówfot. MKS Bolesłavia
Beata Cieśla - 5 miejsce w biegu na 600 metrówBeata Cieśla - 5 miejsce w biegu na 600 metrówfot. MKS Bolesłavia