BKS: porażka w Bielawie

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS W wyjazdowym meczu bolesławianie ulegli Bielawiance Bielawa 2:3. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Adam Klimas i Chrystian Serkies. Po 8 kolejce spotkań BKS zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli rozgrywek.
istotne.pl 0 chrystian serkies, bielawa, klimas, bks bolesławiec, bielawianka bielawa

W niedzielę (26 września) BKS Bobrzanie rozgrywał mecz z liderem tabeli – Bielawianką Bielawa. Bolesławianie przystąpili do meczu zmotywowani. Już w 10 minucie nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Po strzale Adama Klimasa było 1:0 dla BKS. Gospodarze wyrównali w 42 minucie. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Boczkowski.

W 50 minucie BKS ponownie wyszedł na prowadzenie. Tym razem bramkarza Bielawianki pokonał Chrystian Serkies. Siedem minut później gospodarze ponownie wyrównali. Gola zdobył Boczkowiski. W 79 minucie wynik meczu ustalił Tomasz Owczarek. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 2:3. Z dorobkiem 6 punktów zespół Marcina Cilińskiego zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi dolnośląskiej. W sobotę, 2 października, BKS zmierzy się u siebie z Chrobrym II Głogów. Początek meczu wyznaczono na godzinę 14:00.

BKS: Łokaj - Nowakowski M., Gajewski, Pietrzak, Kumoś (83' Jasiński), Klimas (80' Gogut), Filipiak, Polański, Mielnik (72' Bednarowski), Nowakowski E., Serkies.