Siatkarki z Gimnazjum nr 2 trzecie na mistrzostwach strefy

Siatkarki
fot. MOS W mistrzostwach strefy w siatkówce plażowej trzecie miejsce zajęła ekipa dziewcząt z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu. Chłopcy z GS nr 2 zajęli czwartą lokatę.
istotne.pl 0 zawody, pceikk bolesławiec, siatkówka

W środę, 9 czerwca, w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR w Bolesławcu rozegrano finały Mistrzostw Strefy Jeleniogórskiej Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W kategorii dziewcząt zwyciężyła ekipa z Janowic Wielkich, grająca w składzie: Agnieszka Markowiak, Ewelina Sasiela i Agnieszka Golis. Opiekunką mistrzowskiej ekipy jest Natalia Baranowska.

Wicemistrzostwo strefy wywalczyła reprezentacja Gimnazjum w Krzeszowie. Na trzeciej pozycji uplasowały się siatkarki z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu. Dziewczęta z Gimnazjum w Iwinach zajęły szóstą lokatę.

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna z Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze, grająca w składzie: Dariusz Gierszewski, Krystian Gryczuk i Przemysław Szopa. Opiekunami zespołu są Kornel Łukasik i Andrzej Podwika.

Drugie miejsce zajęli siatkarze z Kowar, a trzecie – zawodnicy z Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze. Ekipa z GS nr 2 w Bolesławcu uplasowała się na czwartej pozycji.