Potrącenie na ul. Kosiby – nastolatek ciężko ranny

Potrącenie na ul. Kosiby – nastolatek ciężko ranny
fot. Marcin Zabawa Samochód potrącił pieszego na wysokości sklepu Żabka. Chłopak został odwieziony do szpitala.
istotne.pl potrącenie, bezpieczeństwo, ul. kosiby

Do zdarzenia doszło około godziny 20:00 na ulicy Kosiby, na wysokości sklepu Żabka. Przechodzącego przez jezdnię młodego mężczyznę potrącił Volkswagen Passat, jadący od strony stadionu. Do potrącenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych. Chłopak został odwiedziony do bolesławieckiego szpitala, gdzie przechodzi badania. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Aktualizacja 2009-10-06 10:45

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Volkswagena jechał z nadmierną prędkością. Potrącony 16-latek z obrażeniami głowy został przewieziony z bolesławieckiego szpitala na oddział neurochirurgii szpitala w Legnicy.

Do potrącenia doszło na ulicy Kosiby, nieopodal sklepu ŻabkaDo potrącenia doszło na ulicy Kosiby, nieopodal sklepu Żabkafot. Marcin Zabawa
Ranny pieszy został odwieziony do bolesławieckiego szpitalaRanny pieszy został odwieziony do bolesławieckiego szpitalafot. Marcin Zabawa
Policja ustala przebieg zdarzeniaPolicja ustala przebieg zdarzeniafot. Marcin Zabawa

Przekaż istotną informację

Sygnał otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Jeżeli również posiadasz ważne informacje, wyślij SMS, zadzwoń lub napisz maila. Gwarantujemy anonimowość.

(informacja Marcin Zabawa)