Siatkarze TOP – piąta porażka z rzędu

Piłka do siatkówki
istotne.pl 0 top bolesławiec, ogień

W sobotę (27 lutego) siatkarze TOP Bolesławiec podejmowali u siebie ULKS Ogień Żmigród. Kolejny raz bolesławianie rozgrywali mecz w okrojonym składzie. Braki kadrowe i błędy własne przyczyniły się do piątej z rzędu porażki naszych siatkarzy. Pierwszy set był wyrównany i wyjątkowo zacięty. Walka punkt za punkt trwała od stanu 23:23 do 31:31. TOP wygrał pierwszą odsłonę meczu 33:31.

TOP przegrał z ULKS Ogień Żmigród 1:3 (33:31, 21:25, 20:25, 23:25)TOP przegrał z ULKS Ogień Żmigród 1:3 (33:31, 21:25, 20:25, 23:25)fot. Marcin Zabawa

Drugi set był także wyrównany. Goście prowadzili to jednym, to dwoma punktami. Set zakończył się jednak wygraną przyjezdnych 25:21. Trzeci set bolesławianie przegrali do 20. W czwartym secie nasi siatkarze byli o krok od doprowadzenia do tie-breaka. Niestety, górą znowu byli goście i to oni rozstrzygnęli mecz, wygrywając w czwartej odsłonie 25:23 (cały mecz 3:1). TOP zagrał słabe spotkanie. O porażce przesądziły błędy własne oraz brak rezerwowych. Bolesławianie zajmują 6 miejsce w tabeli rozgrywek. W najbliższą sobotę (6 marca) nasi siatkarze rozegrają mecze wyjazdowy z Pogonią Góra.