Ewa Ochocka mistrzynią Dolnego Śląska w biegu na 60 m

Ewa Ochocka
fot. MKS Bolesłavia Zawodnicy MKS Bolesłavia doskonale zaprezentowali się podczas Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska w Wałbrzychu. Ewa Ochocka wywalczyła złoto, a Paula Kowalik – brąz.
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, śląska, bolesłavia, ewa ochocka, dolny śląsk

W sobotę, 27 lutego, w Wałbrzychu rozegrano Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska. W zawodach bardzo dobrze spisali się reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia. Złoty krążek w biegu na 60 m wywalczyła Ewa Ochocka (uzyskała wynik 8.23). Trzecie miejsce w skoku w dal zajęła Paula Kowalik (z wynikiem 4.79). Ewa Ochocka była czwarta.

Druga z lewej: Ewa OchockaDruga z lewej: Ewa Ochockafot. MKS Bolesłavia

Tuż za podium znalazł się Bartosz Wróbel, który na dystansie 600 m uzyskał wynik 1:41.6. W tej samej konkurencji wśród kobiet szóste miejsce przypadło w udziale Beacie Cieśli (1:55.5).