Kabaretowy czwartek w BOK-MCC: wystąpi Neo-Nówka!

Kabaretowy czwartek w BOK-MCC: wystąpi Neo-Nówka!
fot. http://www.neonowka.pl/ Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki zaprasza na wyjątkowy wieczór kabaretowy. Wystąpi m.in. doskonale znana grupa Neo-Nówka. Dla Czytelniczek portalu IstotneInformacje.pl mamy dwie wejściówki na to wydarzenie.
istotne.pl koncert, kabaret, neo-nówka, bok - mcc

W najbliższy czwartek, 11 marca, w sali Forum dwukrotnie wystąpi jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce – Neo-Nówka. Grupie towarzyszyć będą Żarówki (zespół powstał w marcu 2009 roku na potrzeby telewizyjnego programu Neo-Nówki pt. „Nasza-Gmina”; obecnie kapela z powodzeniem koncertuje razem z kabaretem w całej Polsce). Bilety zostały wyprzedane długo przed występem. Osoby, które dokonały rezerwacji, proszone są o wcześniejszy odbiór biletów w kasie kina.

Uwaga, konkurs! Zakończony

Z okazji Dnia Kobiet dla naszych Czytelniczek mamy dwa pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie. Otrzymają je dwie pierwsze Panie, które za pomocą [ formularza kontaktowego ] odpowiedzą na pytanie: skąd pochodzi kabaret Neo-Nówka?

Uwaga: przy wysyłaniu odpowiedzi należy podać numer swojego telefonu. W przeciwnym razie odpowiedź nie będzie brana pod uwagę.

Aktualizacja 2010-03-08 11:14

Wejściówki otrzymają Panie Małgorzata i Ilona.

(informacja BOK-MCC/ii)

Zobacz także

Strona kabaretu Neo-Nówka