Bluesowa osobowość fotografa

Gitara
fot. Agata Kwaśniewska Po raz pierwszy na Bluesie nad Bobrem stworzono klasę fotografii. U nas zobaczycie, jak wyglądają w ich obiektywie tegoroczne warsztaty.
istotne.pl 0 muzyka, warsztaty, blues

Reklama

Warsztaty fotografii na BnB prowadzą Grzegorz Matoryn, Grzegorz Sidorowicz i Andrzej Pytliński. Będą zapoznawać warsztatowiczów z procesem analogowym, pracą w pracowni fotograficznej, chcą by warsztatowicze mieli pojęcie od czego fotografia się zaczęła. Grzegorz Matoryn mówi, że zależy mu na tym, by pokazać adeptom fotografii, jak kreować obraz oraz na wyrobieniu dobrych zachowań: umiejętności selekcji własnych zdjęć, samooceny, technik pracy podczas dużych imprez.

Pięcioro warsztatowiczów będzie fotografować imprezy, zajęcia w klasach i wszystkie działania podczas BnB. My zaprezentujemy ich wybrane prace.

Po dwóch pierwszych dniach materiału jest sporo. Były zdjęcia w pracowni z modelką i praca w plenerach, w ruinach klasztoru w Nowogrodźcu. Są tez już pierwsze zdjęcia z jam session w Piwnicy Paryskiej, gdzie zapraszamy codziennie od 21:30.

Jutro jedno z najważniejszych wydarzeń Bluesa nad Bobrem msza w oprawie bluesowej. Jak zawsze w parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa (Osiedle Kwiatowe) godzina 20:00.

Koncerty Rynek:

  • 12-14 sierpnia - Warsztatowicze mieszkańcom miasta
  • 12 sierpnia - Trio J. Styczyński, B. Miarka, T. Nitribitt
  • 13 sierpnia - Roman Puchowski & Keith Dunn
  • 14 sierpnia - Orkiestra Festiwalowa
  • 15 sierpnia - Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa

Jam Session - biuro festiwalowe:

  • Piwnica Paryska - codziennie od 21:30

Oficjalna strona Bluesa nad Bobrem:

(informacja zlecona)

Reklama