Uwolnione dzbany podbijają świat

Uwolnione dzbany podbijają świat
fot. TVN Co łączy Angelę Merkel i bolesławiecką akcję „Uwolnić Dzbany”? Medialne zainteresowanie i święte oburzenie. Materiał o wyborczej kampanii CDU w Niemczech w połączeniu z akcją bolesławieckich Glinoludek pokazano w Faktach TVN.
istotne.pl tvn, gliniada, piersi

Uwolnione dzbany promowały Bolesławiec, Gliniadę i Święto Ceramiki w najlepszym czasie antenowym. W wieczornych Faktach TVN nadano materiał o kampanii CDU, gdzie kanclerz Angela Merkel i kandydatka Vera Lengsefld prezentują się na plakatach w wydekoltowanych bluzkach, promując kobiety w partii, jako te, które mają więcej do zaoferowania. Newsa połączono tematycznie z bolesławiecką akcją tegorocznej Gliniady „Uwolnić dzbany”.

Uwolnione dzbany promowały Bolesławiec, Gliniadę i Święto Ceramiki w najlepszym czasie antenowymUwolnione dzbany promowały Bolesławiec, Gliniadę i Święto Ceramiki w najlepszym czasie antenowymfot. TVN

Nagość w polityce może wypromować ale i obalić rządzących. I to nie tylko nagie piersi kobiet robią furorę. Władimir Putin pokazuje swój nagi tors ku uciesze fanów i wyborców, Olejniczak rozchylił koszulę na okładce Wprost, a były premier Czech na imprezie u Berlusconiego po prostu zdjął z siebie wszystko.

Zobacz materiał na stronie TVN

Czy uwolnione bolesławieckie dzbany promują Bolesławiec? Tak. Dziewczyny, które to robią są piękne i odważne. Czy wywoła to święte oburzenie? Tak. I nie należy zwracać na nie uwagi. Jak powiedziała Jagoda Siegeń, Glinoludka, jesteśmy wszyscy z tej samej gliny. A pod ubraniem, nawet największy świętoszek jest nagi.

Redakcja Faktów TVN przygotowała swój materiał dzięki bolesławianinowi Andrzejowi Stefańczykowi, reporterowi stacji TVN24, który zawsze pamięta o naszym mieście.

Weź udział w sondzie

Czy akcja „Uwolnić dzbany” promuje Bolesławiec?
Tak
76.74 % głosów: 1234
Nie
19.84 % głosów: 319
Nie mam zdania
3.42 % głosów: 55

(informacja Grażyna Hanaf)

Zobacz także

Wartość dodana – materiał TVN o wyborczej kampanii CDU w Niemczech w połączeniu z akcją bolesławieckich Glinoludek