Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej

Siatka
fot. www.sxc.hu W zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i klub TOP Bolesławiec zawodach triumfowały zespoły Łowcy Głów, Słońce Pustyni i Top.
istotne.pl 0 top bolesławiec, turniej, mosir bolesławiec, siatkówka

W sobotę 11 lipca w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Klubu TOP Bolesławiec. W zawodach wystartowało 17 drużyn. W kategorii kadetów najlepsi okazali się Łowcy Głów, czyli Krzysztof Zygmunt i Paweł Czechowski. Drugie miejsce zajęła ekipa GS2, grająca w składzie: Michał Stańczyszyn i Łukasz Krawiec. Na trzeciej pozycji uplasował się zespół Rumcajsy, czyli Arkadiusz Folga i Jakub Troszczyński.

W kategorii kobiet zwycięstwo wywalczyła drużyna Słońce Pustyni, grająca w składzie: Dominika Mienculewicz i Anna Prytycka. Drugą lokatę zajął zespół Dziewczyny Cichego Pita, czyli Patrycja Drążkiewicz i Katarzyna Segiet.

Prezes TOP Bolesławiec Robert Tomczyk wręcza puchar zawodniczkom zespołu Słońce PustyniPrezes TOP Bolesławiec Robert Tomczyk wręcza puchar zawodniczkom zespołu Słońce Pustynifot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

W kategorii mężczyzn najlepsza okazała się ekipa Top, czyli Kamil Biczak i Marcin Czarniecki. Drugie miejsce wywalczył zespół JW. II (Mariusz Zaręba i Paweł Rutkowski), a trzecie – Astec Team (Grzegorz Dżyga i Paweł Dżyga).

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Organizatorami rozgrywek byli MOSiR i TOP Bolesławiec.