Wakacyjny Kiermasz Ceramiki – obniżki nawet do 40%!

Wakacyjny Kiermasz Ceramiki – obniżki nawet do 40%!
fot. Marcin Zabawa W piątek, sobotę i niedzielę znakomitej jakości wyroby ceramiczne nawet z 40% rabatem! Wszystko to na Wakacyjnym Kiermaszu Ceramiki, który odbywa się na parkingu przed Zakładami Ceramicznymi Bolesławiec.
istotne.pl ceramika, kiermasz, zc bolesławiec

Od 10 do 12 lipca (piątek, sobota i niedziela) na parkingu przy Zakładach Ceramicznych „Bolesławiec” (ulica Kościuszki 11) trwać będzie Wakacyjny Kiermasz Ceramiki. Można zaopatrzyć się zarówno w tradycyjne wyroby ceramiczne (kubki, filiżanki, talerze), jak i w ceramiczne garnki do kiszenia kapusty czy kwaszenia ogórków.

Kiermasz tylko do niedzieli

Kiermasz to jedyna okazja w roku do zrobienia zakupów po bardzo atrakcyjnych cenach. Tradycyjne wyroby ceramiczne sprzedawane są z rabatem 30-40% od ceny hurtowej. Wyroby w kolorze żółtym można kupić z jeszcze większymi upustami! Kiermasz potrwa tylko do niedzieli. Zapraszamy w piątek i w sobotę, w godzinach od 8:00 do 17:00 i w niedzielę od 8:00 do 15:00.

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”: bogactwo kształtów i wzorów

Oferta Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec” wyróżnia się bogactwem naczyń ceramicznych w dekoracjach zarówno tradycyjnych z motywem „pawiego oczka”, jak i artystycznych o fantazyjnych kombinacjach elementów kwiatowych lub geometrycznych. Nowością są kolekcje naczyń w dekoracjach roślinnych na szkliwach kolorowych nawiązujących do kolorów natury.

Ceramika ręcznie zdobiona unikalną techniką stempelkową

Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec" Sp. z o.o. są jednym z największych producentów ceramiki stołowej ręcznie formowanej i ręcznie zdobionej unikalną w świecie techniką stempelkową. W naszej ofercie znajdują się również kolekcje garnków i beczek ceramicznych. Jesteśmy jednym z najstarszych przedsiębiorstw w regionie Bolesławca. Współpracujemy z licznymi odbiorcami zagranicznymi i krajowymi, którym gwarantujemy stabilność współpracy, wysoką jakość produktu i korzystne warunki finansowe.

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”
59–700 Bolesławiec
ul. Kościuszki 11
tel. +48 75 7323651-53
fax. +48 75 7324996
www.ceramicboleslawiec.com.pl
e-mail: bol_cer@e.pl

(informacja zlecona)