Pół tysiąca firm skorzystało ze skutecznej reklamy

Pół tysiąca firm skorzystało ze skutecznej reklamy
fot. Krzysztof Gwizdała Od początku naszej działalności zaufało nam już ponad pół tysiąca klientów. Zareklamuj się w Bolesławcu i w całym powiecie bolesławieckim. Reklama w gazecie już od 10 zł za wydanie. Reklama na portalu już od 2 zł dziennie.
istotne.pl oferta, promocja, reklama, wiosna

Nie będziemy podawać nic niemówiących liczb, odsłon, wizyt lub innych dziwacznych danych. Napiszemy jedno: dotychczas reklamę na naszej stronie lub w gazecie kupiło ponad pół tysiąca firm. To świadczy o skuteczności. Oferujemy tanią i profesjonalną reklamę. 1 moduł w gazecie kosztuje jedynie 10 zł netto. Gazeta dociera do mieszkańców Bolesławca oraz do mieszkańców czterech gmin powiatu bolesławieckiego: Gromadki, Nowogrodźca, Osiecznicy i Warty Bolesławieckiej. Najbliższe wydania gazety już 15 i 29 marca.

Ceny dziennej emisji banerów na portalu rozpoczynają się od 2 zł netto. Wszystkie reklamy internetowe są stale widoczne na stronie głównej (na innych portalach nie zawsze zobaczysz swój baner).

Ceny od 10 zł netto za moduł w gazecie, od 2 zł netto za dzień emisji na portaluCeny od 10 zł netto za moduł w gazecie, od 2 zł netto za dzień emisji na portalufot. istotne.pl

Oferujemy maksymalną skuteczność reklamową w rozsądnej cenie. Skorzystaj z naszej wiosennej promocji. Wystarczy napisać, korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwonić, tel. 530 06 06 07. Oferta ważna jest tylko do 31 marca.

(informacja: ii)