GS nr 2 podwójnym mistrzem miasta w sztafetach pływackich

plywaczka
istotne.pl 0 pływanie, lekkoatletyka, mosir bolesławiec, orka

W Bolesławieckim Parku Wodnym „Orka” rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Sztafetach Pływackich. Ekipy rywalizowały na dystansie 10 x 50 m stylem dowolnym. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z GS nr 2, która wystąpiła w składzie: Karolina Mielnik, Paulina Lichwierowicz, Anna Stępień, Michela Niedźwiecka, Karolina Wolska, Dagmara Parchimowicz, Agnieszka Schmidt, Patrycja Nizioł, Kamila KamińskaJagoda Marcinko. Na drugiej pozycji uplasowały się zawodniczki z I Prywatnego Gimnazjum. Trzecią lokatę zajęły pływaczki z II PG.

W kategorii chłopców najlepsza okazała się ekipa z GS nr 2, występująca w składzie: Wojciech Biały, Filip Przyłudzki, Mateusz Boćko, Marcin Żyżak, Damian Klisiewicz, Wojciech Libert, Dawid Juszczyk, Rafał Wójtowicz, Jonasz SzkirpanPrzemysław Wołyniak. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy z II PG. Na trzeciej pozycji uplasowali się pływacy z GS nr 3. Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

(informacja: MOSiR/ii)