Porażka BKS w Jeżowie Sudeckim

bks-bobrzanie-lotnik-jezow-sudecki-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl W spotkaniu 19 kolejki Lotnik Jeżów Sudecki pewnie pokonał BKS Bobrzanie Bolesławiec 3:0. Gole dla gospodarzy strzelili: Hobgarski, Suchanecki i Kocot.
istotne.pl 0 lotnik, jeżów, sudecki, bks bolesławiec

Nie udał się piłkarzom BKS Bobrzanie sobotni wyjazd do Jeżowa Sudeckiego. W meczu 19 kolejki bolesławianie przegrali z Lotnikiem 3:0 (2:0). Pierwsza bramka dla gospodarzy padła w 23 minucie. Podbramkowe zamieszanie wykorzystał Hobgarski i skierował piłkę do siatki BKS. W 42 minucie było już 2:0 dla Lotnika. Tym razem skutecznym strzałem pod poprzeczkę popisał się Suchanecki. W drugiej połowie BKS "odsłonił się". Grę ofensywną bolesławian wykorzystali gospodarze, którzy po kontrataku strzelili trzecią bramkę. W 86 minucie na listę strzelców wpisał się Kocot i ustalił wynik meczu na 3:0 dla Lotnika.

BKS zagrał mecz przyjemny dla oka (rozgrywanie, posiadanie piłki, podania), ale zupełnie nieskuteczny jeżeli chodzi o wynik końcowy. Bolesławianie mieli kilka okazji strzeleckich, ale nie zdołali ani razu pokonać bramkarza miejscowych. Gospodarze zagrali skutecznie i 3 punkty zostały w Jeżowie. W najbliższej kolejce BKS będzie podejmował u siebie Victorię Ruszów.

BKS: Bochnia B., Głowacki (64' Kamuda), Pietrzak, Klimas (żk), Powroźnik, Mucha, Filipiak, Żmudziński, Wojciechowski, Graczyk (75' Dzioba), Bochnia J.