Tomasz Szpila i Stanisław Cebulski zwyciężyli w Sakus Cup

Tomasz Szpila i Stanisław Cebulski zwyciężyli w Sakus Cup
fot. www.sxc.hu (Uschi Hering) W zorganizowanych przez rajcę Mirosława Sakowskiego rozgrywkach najlepsi okazali się Tomasz Szpila i Stanisław Cebulski.
istotne.pl mirosław sakowski, tenis

W sobotę, 9 stycznia, w II Liceum Ogólnokształcącym rozegrano trzeci turniej tenisa ziemnego z cyklu Sakus Cup. W zawodach zwyciężyli Tomasz Szpila i Stanisław Cebulski. Drugą lokatę zajęli Tomasz Rzemek i Bartosz Kasprzyk, a trzecią – Rafał Kwieciński i Mirosław Sakowski. Na czwartej pozycji uplasowali się Przemysław Juda i Kacper Zwolski.

Od lewej: Tomasz Szpila, Mirosław Sakowski i Stanisław CebulskiOd lewej: Tomasz Szpila, Mirosław Sakowski i Stanisław Cebulskifot. Gerard Augustyn
Od lewej: Tomasz Rzemek i Bartosz KasprzykOd lewej: Tomasz Rzemek i Bartosz Kasprzykfot. Gerard Augustyn

Uczestnicy turnieju podkreślali wysoki poziom rozgrywek i dobrą organizację zawodów. – Zabawa była przednia. Zamiast siedzieć przed telewizorem, aktywnie spędziliśmy czas – mówi Mirosław Sakowski, organizator rozgrywek. – Sakus Cup to turniej dla amatorów, ale rozgrywki stoją na wysokim poziomie – dodaje Rafał Kwieciński, trener klubu tenisowego Junior-Set.

Od lewej: Mirosław Sakowski i Rafał KwiecińskiOd lewej: Mirosław Sakowski i Rafał Kwiecińskifot. Gerard Augustyn
Od lewej: Kacper Zwolski i Przemysław JudaOd lewej: Kacper Zwolski i Przemysław Judafot. Gerard Augustyn

Tego samego dnia w II LO rozegrany został charytatywny turniej tenisa stołowego. Dochód z obu imprez (600 zł) przeznaczony zostanie na pomoc dla oddziału noworodkowego.

(informacja ii)