ZSE podwójnym mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej

ZSE podwójnym mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej
fot. B.org W Mistrzostwach Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej triumfowały ekipy dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Elektronicznych.
istotne.pl zawody, piłka halowa, pceikk bolesławiec, zse bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej. W piątek, 8 stycznia, rozegrano ostatnie mecze zawodów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bolesławcu, grająca w składzie: Justyna Topolska, Katarzyna Baryluk, Elżbieta Grochowa, Katarzyna Romaszko, Alicja Kaczmarska, Ola Biernat, Karolina Majewska i Monika Rutyna. Opiekunem ekipy jest Krzysztof Lechowski.

Mistrzynie powiatuMistrzynie powiatufot. MOS

Drugie miejsce zajęły piłkarki z II Liceum Ogólnokształcącego, a trzecie – zawodniczki z Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych.

Zawodniczki z II LOZawodniczki z II LOfot. MOS
Piłkarki z ZSHiUPiłkarki z ZSHiUfot. MOS

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła drużyna z ZSE (w składzie: Sebastian Faltyn, Krzysztof Janicki, Hubert Wojdygo, Jakub Trzcina, Mariusz Kornacki, Jacek Dąbrowski, Piotr Wróbel, Jacek Bochnia i Tomasz Tomaszunas). Opiekunem ekipy jest Krzysztof Lechowski.

Mistrzowie powiatuMistrzowie powiatufot. MOS
Drużyna z II LODrużyna z II LOfot. MOS

Na drugiej pozycji uplasowali się piłkarze z I LO, a na trzeciej – reprezentanci II LO.

fot. MOS
fot. MOS

Zwycięskie ekipy zakwalifikowały się do rozgrywek strefowych. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja MOS/ii)