Kolejna porażka siatkarzy TOP Bolesławiec

Logo TOP Bolesławiec
istotne.pl 0 top bolesławiec, jelenia góra, siatkówka

Po porażce z SIL Kus-Kus Kamienna Góra 1:3 (21:25, 25:23, 21:25, 19:25) bolesławianie rozgrywali kolejny wyjazdowy mecz. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był KU AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra. Mimo problemów kadrowych siatkarze i trener zdecydowali się rozegrać spotkanie. TOP zagrał w mocno osłabionym składzie. Na sobotni mecz do Jeleniej Góry nie pojechali: Marcin Czerniecki, Piotr Induła, Paweł Wiatrowski i Piotr Kozłowski. Dodatkowo kontuzjowany był Krzysztof Bondrow.

W meczu z Jelenią Górą rozegraniem zajął się nominalny libero Kamil Biczak. TOP przegrał pierwszego seta do 14, a drugiego do 18. Bolesławianie nawiązali walkę w secie trzecim i przegrali go nieznacznie 25:27.

KU AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra - TOP Bolesławiec 3:0 (25:14, 25:18, 27:25). TOP wystąpił w składzie: Kamil Biczak, Andrzej Dąbrowski, Sławomir Potocki, Mariusz Zaręba, Krzysztof Bondrow, Marcin Lelek, Tomasz Pawlik. Trenerem jest Bogusław Mienculewicz.

Drużyna siatkarzy TOP BolesławiecDrużyna siatkarzy TOP Bolesławiecfot. Marcin Zabawa

W najbliższą sobotę (30 stycznia) nasi siatkarze będą pauzować. Bolesławianie zagrają dopiero 13 lutego. W meczu „u siebie” TOP zmierzy się z liderem rozgrywek - MUKS Ikar Legnica.