GS nr 3 podwójnym mistrzem Bolesławca w tenisie stołowym

Paletka i piłeczka do gry w ping-ponga
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

W czwartek, 21 stycznia, w auli II Liceum Ogólnokształcącego rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Nikola Nurkowska i Anna Latosińska z GS nr 3. Opiekunem mistrzyń jest Piotr Bajer. Na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki GS nr 2: Jagoda Brakoniecka i Patrycja Drążkiewicz.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców najlepsi okazali się Tomasz Bojko i Kamil Nebesny z GS nr 3. Opiekunem ekipy jest Piotr Bajer. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z GS nr 2 (Piotr Rajczakowski i Patryk Kowal), a trzecie – zawodnicy z GS nr 4 (Marek Letko, Rafał Sapeta i Michał Kozioł).

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR
Wicemistrzowie BolesławcaWicemistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży 2009/2010. Organizatorami rozgrywek byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz II Liceum Ogólnokształcące.