SP nr 4 i SP nr 1 mistrzami Bolesławca w tenisie stołowym

Mistrzowie Bolesławca
istotne.pl 0 zawody, tenis stołowy, mosir bolesławiec

W piątek, 11 grudnia, w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt zwyciężyły Anna Zając i Anna Stępień z SP nr 4. Opiekunem mistrzyń jest Daniel Zięba. Na drugiej pozycji uplasowały się reprezentantki SP nr 2: Emilia Biegacz i Ola Gołoszewska.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR
Wicemistrzynie BolesławcaWicemistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

W kategorii chłopców najlepsi okazali się Bartosz Gajda, Marcin Wakuła i Michał Rutyna z SP nr 1. Opiekunem ekipy jest Adrian Bernacki. Drugie miejsce wywalczyli pingpongiści z SP nr 4 (Damian Gradzik i Marcel Wojdyło), a trzecie – zawodnicy z SP nr 3 (Eryk Sobków, Mateusz Durtka i Marek Tomczyna).

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR
Wicemistrzowie BolesławcaWicemistrzowie Bolesławcafot. MOSiR
Zawodnicy z SP nr 3 i Wanda WysockaZawodnicy z SP nr 3 i Wanda Wysockafot. MOSiR

Mistrzostwa odbyły się w ramach Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży 2009/2010. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.