Łużyce Lubań – BKS Bobrzanie 1:1

bks-bobrzanie-lotnik-jezow-sudecki-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl W wyjazdowym spotkaniu bolesławianie zremisowali z zespołem z Lubania. Bramkę dla Łużyc zdobył Lużyński, dla BKS Andruchów (samobójcza) po uderzeniu Filipiaka.
istotne.pl 0 łużyce lubań, bks bolesławiec

W czwartek, 3 maja, BKS Bobrzanie rozegrał spotkanie 23 kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej. Mecz zakończył się podziałem punktów. Kibice obejrzeli 2 gole. W pierwszej połowie dla Łużyc trafił Lużyński (30 minuta). W drugiej połowie BKS zdecydowanie przeważał, ale znowu brakowało skuteczności. W 78 minucie, po uderzeniu Filipiaka, nieszczęśliwie interweniował Andruchów i padła bramka samobójcza. Łużyce Lubań – BKS Bobrzanie 1:1 (1:0). W najbliższą niedzielę (6 maja) o godzinie 11:00 BKS zmierzy się u siebie z Piastem Dziwiszów.

BKS: Bochnia B. – Powroźnik (37' Głowacki), Pietrzak, Klimas (żk), Bryłkowski, Wojciechowski, Bochnia J. (75' Dzioba), Mucha, Żmudziński, Filipiak, Dzięgleski (55' Graczyk).