BKS przegrał ze Ślęzą Wrocław 1:2

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
fot. BKS Kibice, trener, zarząd i sami piłkarze liczyli na przełamanie pasma remisów i na sięgnięcie po 3 punkty. Przebieg spotkania było można śledzić na oficjalnej stronie klubu www.bksbobrzanie.pl
istotne.pl 0 wrocław, ślęza, bks bolesławiec

W sobotę, o godzinie 17:00, BKS Bobrzanie zmierzył się ze Ślęzą Wrocław. Po trzech remisach bolesławianie mieli szansę na 3 punkty. Na oficjalnej stronie klubu www.bksbobrzanie.pl była prowadzona relacja "na żywo" z Wrocławia. Przeciwnik BKS, do sobotniego meczu, miał na koncie zerowy dorobek punktowy i zajmował ostatnie miejsce w tabeli IV ligi.

Aktualizacja 2010-08-28 19:05

BKS przegrał ze Ślęzą Wrocław 1:2. Gole dla gospodarzy zdobyli Paweł Synowiec (12 minuta) i Daniel Tarasiewicz (47 minuta). Honorową bramkę dla BKS zdobył Chrystian Serkies (54 minuta). Pełna relacja z meczu na stronie www.bksbobrzanie.pl.