Brutalne okaleczenie kobiety w Trzebieniu

Mężczyzna trzymający nóż
fot. sxc.hu 47-latka trafiła do bolesławieckiego szpitala z ranami ciętymi twarzy, krocza i uda. Obrażenia są tak znaczne, że potrzebna będzie ingerencja chirurgów twarzowo-szczękowych.
istotne.pl 0 nóż, trzebień, okaleczenie

Reklama

Do makabrycznego zdarzenia doszło w sobotę (28 sierpnia) w godzinach popołudniowych w Trzebieniu. 47-letnia mieszkanka jednego z domów przy ul. Bolesławieckiej została bestialsko okaleczona. Kobieta ma pociętą twarz, krocze i udo. Ciężko ranną kobietę znalazł członek rodziny. 47-latka była pod wpływem alkoholu.

W sobotę, około godziny 19:00, ranna trafiła do bolesławieckiego szpitala. Okazało się, że kobieta ma też uraz gałki ocznej. Po opatrzeniu została przewieziona do wrocławskiej kliniki przy ul. Borowskiej. Niestety, z Wrocławia (po konsultacji okulistycznej) została odesłana z powrotem do Bolesławca, choć zdaniem bolesławieckich lekarzy powinna była tam zostać.

Rany, których kobieta doznała, są tak rozległe, że konieczna będzie ingerencja chirurgów twarzowo-szczękowych. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach kobieta została okaleczona. Kilka godzin wcześniej sąsiedzi widzieli ją na ganku domu. Z ich relacji wynika, że kobieta mieszkała sama. Czasem odwiedzał ją syn. Sprawę bada prokuratura rejonowa i policja.

Aktualizacja 2010-08-30 17:30

Dzięki staraniom bolesławieckich lekarzy okaleczona 47-latka została przewieziona do specjalistycznego szpitala w Polanicy Zdroju. Dziś o godzinie 20:00 w telewizji TVN24, w programie "Prosto z Polski", będzie można obejrzeć reportaż poświęcony temu bulwersującemu zdarzeniu.

Aktualizacja 2010-08-30 21:15

TVN24 nie wyemitował dziś, mimo wcześniejszych zapowiedzi, programu o okaleczeniu mieszkanki Trzebienia. Wieczorny program zdominował temat Zjazdu "Solidarności" i emocji jakie wywołał.

Aktualizacja 2010-08-31 12:00

Reportaż o okaleczonej kobiecie z Trzebienia ma zostać wyemitowany dzisiaj o godzinie 17:10 lub o 20:00.

Kobieta została brutanie okaleczona w swoim domu, w Trzebieniu.Kobieta została brutanie okaleczona w swoim domu, w Trzebieniu.fot. ii

(informacja ii)

Reklama