SP nr 4 podwójnym mistrzem Bolesławca w minisiatkówce „2”

Mistrzynie Bolesławca
istotne.pl 0 zawody, mosir bolesławiec, sp4 bolesławiec

9 marca w sali gimnastycznej SP nr 4 rozegrano Mistrzostwa Bolesławca Szkół Podstawowych w Minisiatkówce „2”. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna gospodyń, grająca w składzie: Patrycja Walkowiak, Ewelina Kiepura, Julia Babijczuk, Magda Dąbrowska, Jagoda Bębenek i Angelika Bachciak. Opiekunką mistrzowskiej ekipy jest Marta Górska.

Mistrzynie BolesławcaMistrzynie Bolesławcafot. MOSiR

Na drugiej pozycji uplasował się zespół z SP nr 2 (w składzie: Paulina Bieniek, Marta Mętel, Angelika Sobko, Małgorzata Tokarska i Roksana Jońska). Trzecią lokatę zajęły zawodniczki z SP nr 5 (Katarzyna Wilk, Karolina Maciejewska, Julia Grzelak i Wioleta Romanowska).

W kategorii chłopców mistrzostwo Bolesławca wywalczyli: Maciej Wilk, Mateusz Kwieciński, Sebastian Chojniarz, Patryk Woźniak, Mateusz Błąd, Dominik Stec z SP nr 4. Opiekunem ekipy jest Rafał Kwieciński.

Mistrzowie BolesławcaMistrzowie Bolesławcafot. MOSiR

Drugie miejsce zajęli siatkarze z SP nr 1 (w składzie: Maciej Leszczyński, Eryk Bury, Szymon Malicki, Mateusz Olesiński, Jakub Gąsiorowski, Oskar Śliwiński), a trzecie – zawodnicy z SP nr 2 (Mateusz Stolarski, Michał Sobkowicz, Patryk Siwiec, Jakub Kowalik, Mateusz Ferlewicz i Damian Bernacki).

Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.