Skrzyżowanie Wykroty-Godzieszów wymaga remontu

Skrzyżowanie Wykroty-Godzieszów wymaga remontu
fot. Sebastian Solski O sprawie powiadomił nas Czytelnik. Śnieg stopniał i przy krawędzi jezdni pojawiła się ogromna wyrwa. Woda zalega w przydrożnych rowach. – Od tygodnia nikt się tym nie interesuje – irytuje się mężczyzna.
istotne.pl remont, wykroty, godzieszów, skrzyżowanie, gddkia

O nagłośnienie sprawy poprosił Sebastian Solski, nasz Czytelnik. Kiedy zaczęły topnieć śniegi, przy skrzyżowaniu Wykroty-Godzieszów utworzyła się potężna wyrwa. Odsłonięte zostały przewody wysokiego napięcia. Woda zalega w przydrożnych rowach, notorycznie zatyka się przepust pod skrzyżowaniem. – Nikt się tym nie interesuje – denerwuje się Sebastian Solski. – Nie wspomnę już o tym, że wciąż brakuje tam chodnika. Kiedy pada deszcz, mieszkańcy Godzieszowa nie mają jak dojść do przystanku autobusowego.

fot. Sebastian Solski
fot. Sebastian Solski
fot. Sebastian Solski

– Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapoznała się z sytuacją panującą na skrzyżowaniu wzdłuż drogi 94. Obecny stan jest wynikiem szkód po zimie oraz rozpoczętych i niezakończonych robót w 2009 r. Przebudowa tego skrzyżowania została już wykonana w ramach budowy autostrady A4 – poinformowała nas Urszula Malinowska z wrocławskiego oddziału GDDKiA. Na pytanie, czy ktoś zajmie się wyrwą i wodą zalegającą w przydrożnych rowach, nie uzyskaliśmy odpowiedzi.

fot. Sebastian Solski
fot. Sebastian Solski
fot. Sebastian Solski

Wiadomo natomiast, że GDDKiA ma w planach budowę chodnika w tym miejscu. – Roboty drogowe zostaną zakończone w tym roku – zapewniła Malinowska. Do sprawy wrócimy.

Przekaż istotną informację

Sygnał o stanie skrzyżowania Wykroty-Godzieszów otrzymaliśmy od jednego z Czytelników. Jeżeli również posiadasz ważne informacje, wyślij SMS, zadzwoń lub napisz maila. Gwarantujemy anonimowość.

(informacja ii)