W czasie gali zorganizowanej przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu nagrody laureatom konkursów powiatowych wręczyli m.in. starosta Cezary Przybylski, szef Rady Powiatu Bolesławieckiego Karol Stasik oraz wicestarosta Stanisław Chwojnicki.
Oto nazwiska nagrodzonych:
- VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – klasy III szkoła podstawowa
- Małgorzata Miszko (SP Trzebień)
- Amelia Piniewska (SP Modła)
- VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – klasy IV-VI szkoła podstawowa
- Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
- Adam Ranosz (SP 4)
- Paulina Owerko (SP 5)
- Daria Salata (SP Gromadka)
- VIII Powiatowy Turniej Ortograficzny – gimnazjum
- Gabriela Zarzycka (II PG)
- Ilona Czyżewska (GS 3)
- Monika Marusiak (I PG)
- VI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Klas V Szkół Podstawowych „Z polszczyzną za pan brat”
- Pola Juchaniuk (SP 4)
- Marika Zdunek (SP 3)
- Marzena Bancewicz (SP Ławszowa)
- X Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Literackie i filmowe podróże z Juliuszem Verne’em”
- Paulina Owerko (SP 5)
- Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
- Julia Fulczyńska (SP 5)
- Jagoda Łętowska (SP 4)
- X Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla Uczniów Gimnazjum „Pory roku – wiosna, lato, jesień, zima”
- Martyna Ostańska (GS 4)
- Karolina Krawiec (GS 4)
- Anna Noga (Gimnazjum Osiecznica)
- III Powiatowy Konkurs Literacki – klasy III szkoła podstawowa
- Amelia Woch (SP 5)
- Sławomir Męczyński (SP 5)
- Kinga Kaczmarek (SP 5)
- Weronika Zdunek (SP 3)
- Bartosz Kunaszko (SP 1)
- Dominik Chlastawa (SP 1)
- III Powiatowy Konkurs Literacki – klasy IV-VI szkoła podstawowa
- Paulina Pacek (SP Świętoszów)
- Klaudia Zborowska (SP 4)
- Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
- Gabriela Salej (SP 4)
- III Powiatowy Konkurs Literacki – gimnazjum
- Paulina Dziwir (Gimnazjum Świętoszów)
- Marta Ziółkowska (I PG)
- Julia Jancelewicz (I PG)
- Marta Mrozik (Gimnazjum Gromadka)
- Anna Noga (Gimnazjum Osiecznica)
- V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Gimnazjum DEUTSCHMEISTER
- Liza Gargulińska (GS 2)
- Daniel Popek (GS 4)
- Patryk Tofil (GS 3)
- Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych „Gry i zabawy językowe jako forma wzmacniająca efekty nauczania języka obcego i stymulująca pozytywne relacje interpersonalne wśród młodzieży”
- Monika Zawrotniak
- Agnieszka Cacuba
- Kordian Matkowski
- Damian Koński
- Krystian Mroczek
- Agnieszka Pona
- Jolanta Wołodkiewicz
- Klaudia Dul
- Amalia Gargulińska
- Iwona Skrabiś
- Nicol Miler
- Patryk Ziomek
- Ewelina Bochenek
- Dorota Płotnicka
- Krzysztof Buchowski
- Bartosz Seneszyn
- Jakub Lubieniecki
- Tomasz Wołcz
- Maciej Macioszczyk
- Grzegorz Słota
- Łukasz Pająk
- Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej – szkoły podstawowe
- Paulina Owerko (SP 5)
- Julia Suchecka (SP Kruszyn)
- Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej – gimnazjum
- Magdalena Jańczak (I PG)
- Sławomir Gortych (I PG)
- Kamila Kamińska (GS 2)
- Karolina Domańska (GS 2)
- Klaudia Dzedzej (GS 1)
- IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II „Światowe Dni Młodzieży”
- Denis Rudzik (Gimnazjum Osiecznica)
- Hanna Sawin (GS 2)
- Maksymilian Karbowski (I PG)
- zDolny Ślązaczek – etap powiatowy
- Mateusz Kwieciński (SP 4)
- zDolny Ślązak Gimnazjalista – etap powiatowy
- Patryk Tofil (GS 3)
- Daniel Popek (GS 4)
- Daniel Popek (GS 4)
- Piotr Marecki (II PG)
- Piotr Marecki (II PG)
- zDolny Ślązak Gimnazjalista – etap wojewódzki
- Daniel Popek (GS 4
- Piotr Marecki (II PG
- X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoła podstawowa
- Klaudia Petters (SP 3)
- Kacper Grela (SP 4)
- Paulina Owerko (SP 5)
- Cyprian Pełka (SP 4)
- Klaudia Kotwica (SP Brzeźnik)
- Szymon Ostrowski (SP Kruszyn)
- X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – gimnazjum
- Katarzyna Strojek (GS 1)
- Marek Tobiasz (II PG)
- Laura Przydróżna (I PG)
- Adam Jochna (II PG)
- Paulina Owerko (SP 5)
- X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – gimnazjum kl. II-III
- Rafał Skrzypek (GS 2)
- Monika Maczkowiak (I PG)
- Piotr Marecki (II PG)
- Szymon Kopeć (GS 1)
- Martyna Ostańska (GS 4)
- X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoły ponadgimnazjalne zakres podstawowy
- Rafał Ryżewski (II LO)
- Sylwia Skorupa (II LO)
- Katarzyna Szylin (I LO)
- X Bolesławiecki Konkurs Matematyczny – szkoły ponadgimnazjalne zakres rozszerzony
- Adrian Żuromski (I LO)
- Magdalena Filip (I LO)
- Dawid Permus (I LO)
- Zofia Lenkiewicz (II LO)
- Maciej Woźny (I LO)
- Maciej Habiniak (II LO)
(informacja: Starostwo Powiatowe/ii)