BKS po dwóch sparingach

bks-pilkarz-mecz
fot. istotne.pl Mecz kontrolny BKS Bobrzanie – Leśnik Osiecznica zakończył się zwycięstwem bolesławian 5:3. Gole dla BKS zdobyli: Filipiak (3), Świca i Szymański. W drugim sparingu BKS przegrał ze Spartą Grabik 1:2.
istotne.pl 0 sparing, osiecznica, leśnik, sparta, grabik, bks bolesławiec

W sobotę (23 lipca) BKS Bobrzanie rozegrał pierwszy mecz sparingowy przed sezonem 2011/2012. Przeciwnikiem bolesławian był beniaminek klasy okręgowej – Leśnik Osiecznica. Mecz rozegrano na boisku przy ul. Rajskiej. W drużynie BKS zagrało kilku juniorów; Powroźnik, Kamuda i Świca. Spotkanie zakończyło się wygraną BKS 5:3. Pierwszego gola dla BKS zdobył, w 35 minucie, Mateusz Świca. W 40 minucie Łukasz Graczyk zagrał do Łukasza Filipiaka i było 2:0. Trzy minuty później Filipiak, po indywidualnej akcji, podwyższył na 3:0. W 66 minucie ten sam piłkarz strzelił czwartą bramkę dla BKS. Minutę później sędzia podyktował karnego dla Osiecznicy, którego na bramkę zamienił Sławomir Iskrzak. W 75 minucie piątego gola dla BKS zdobył z rzutu karnego Krzysztof Szymański. W 77 minucie goście, po błędzie obrońcy BKS, strzelili drugą bramkę. W 81 minucie padła ostatnia bramka w tym meczu. Na listę strzelców ponownie wpisał się Iskrzak. BKS Bobrzanie – Leśnik Osiecznica 5:3.

W pierwszym meczu sparingowym w zespole BKS zagrali: Bochnia B. (bramkarz) – Bochnia J., Powroźnik, Pietrzak, Mucha, Sworacki, Wojciechowski, Kamuda, Głowacki, Szymański, Filipiak, Świca, Graczyk.

Przegrany sparing ze Spartą Grabik

We wtorek (26 lipca) BKS zmierzył się ze Spartą Grabik (IV liga lubuska). Bolesławianie ulegli przyjezdnym 1:2. Gole dla gości padły w 37 i 42 minucie. Po przerwie (48 minuta) bramkę dla BKS, z rzutu wolnego, zdobył Łukasz Filipiak.

Skład BKS w sparingu ze Spartą: Bochnia B. – Bochnia J., Powroźnik, Pietrzak, Rajchel, Mucha, Sworacki, Wojciechowski, Głowacki, Świca, Kamuda, Żmudziński, Filipiak, Graczyk.

W kolejnym sparingu podopieczni Marcina Cilińskiego zmierzą się z Chojnowianką Chojnów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (30 lipca) na stadionie przy ul. Spółdzielczej. Początek – godzina 16:00. W kolejnych meczach kontrolnych BKS ma zagrać ze Stalą Chocianów i zespołem z Tomaszowa Bolesławieckiego.

Aktualizacja 2011-07-30 12:40

Z powodu trudnych warunków pogodowych (ciągle padający deszcz) sparing BKS Bobrzanie – Chojnowianka Chojnów zostanie rozegrany na boisku przy ulicy Rajskiej. Początek godzina 16:00.

BKS pokonał w sparingu Leśnika Osiecznica 5:3BKS pokonał w sparingu Leśnika Osiecznica 5:3fot. Marcin Zabawa

(informacja: Marcin Zabawa)