BKS – Olsza Olszyna 6:0

pilkarz-mecz-bks-dziegleski
fot. istotne.pl Bolesławianie rozpoczęli rundę od wysokiego zwycięstwa. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Łukasz Filipiak (2), Paweł Żmudziński (2), Paweł Dzięgleski i Jacek Bochnia.
istotne.pl 0 olsza, olszyna, bks bolesławiec, ul. lubańska

W sobotę, 17 marca, BKS Bobrzanie podejmował Olszę Olszynę Lubańską. Mecz znakomicie rozpoczął się dla bolesławian. Już w 2 minucie spotkania, po rzucie rożnym wykonywanym przez Łukasza Filipiaka, bramkarza gości pokonał Paweł Dzięgleski. W 14 minucie było już 2:0 dla BKS. Tym razem gol padł po rzucie z autu. Piłka, po niefortunnym zagraniu zawodnika gości, trafiła do Jacka Bochni. Ten strzałem głową nie dał szans bramkarzowi przyjezdnych. W 39 minucie pewnym strzałem w okienko bramki popisał się Paweł Żmudziński.

W 50 minucie padł 4 gol dla BKS. Drugie trafienie zaliczył Paweł Żmudziński, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, ośmieszył obrońców z Olszyny i pewnym strzałem posłał piłkę do siatki. W 75 minucie, po ładnej akcji i szybkiej wymianie podań na listę strzelców wpisał się Łukasz Filipiak. W 83 minucie BKS zdobył 6 gola. Wynik spotkania ustalił Łukasz Filipak, który podobnie jak wcześniej Paweł Żmudziński, ograł kilku rywali i pokonał bramkarza z Olszyny. Mecz był jednostronnym widowiskiem. BKS zdecydowanie przeważał w każdym elemencie gry. Goście, poza jednym, niecelnym strzałem, nie zagrażali bramce Bartosza Bochni. BKS Bobrzanie – Olsza Olszyna Lubańska 6:0. W najbliższej kolejce BKS Bobrzanie zmierzy się na wyjeździe z Piastem Wykroty.

BKS: Bochnia B. – Klimas, Pietrzak, Powroźnik, Kumoś, Mucha, Wojciechowski (55' Głowacki), Żmudziński (63' Rudyk), Dzięgleski (60' Kamuda), Filipiak, Bochnia J. (55' Graczyk).