Chrobry lepszy od Karkonoszy

Chrobry lepszy od Karkonoszy
fot. Marcin Zabawa W niedzielnym meczu Chrobry Nowogrodziec pokonał Karkonosze Jelenia Góra 1:0. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 65 minucie Robert Piaszczyk.
istotne.pl mecz, karkonosze jelenia góra, chrobry nowogrodziec

W niedzielę (2 maja) w Nowogrodźcu miejscowy Chrobry podejmował Karkonosze Jelenia Góra. Derbowe spotkanie było zacięte od pierwszego do ostatniego gwizdka. Już na początku meczu groźnie zaatakowali przyjezdni. Z piłką w polu karnym minął się Krupa. W miarę upływu czasu przewagę zyskiwali miejscowi. Pod koniec pierwszej połowy dominacja gospodarzy była już bezdyskusyjna. Chrobry przeprowadzał atak za atakiem. Dwie dobre okazje miał Machowski. Piłkarz nie zdołał jednak pokonać bramkarza Karkonoszy.

Chrobry Nowogrodziec pokonał Karkonosze Jelenia Góra 1:0Chrobry Nowogrodziec pokonał Karkonosze Jelenia Góra 1:0fot. Marcin Zabawa

W drugiej połowie goście głównie bronili dostępu do bramki. W 65 minucie Nowogrodziec wyszedł na prowadzenie, po strzale Roberta Piaszczyka. Po stracie gola jeleniogórzanie dalej walczyli i kilkakrotnie groźnie kontratakowali. Chrobry mógł podwyższyć prowadzenie, ale dzięki dobrej postawie jeleniogórskiego bramkarza wynik meczu już się nie zmienił. Chrobry pokonał Karkonosze 1:0. Zespół z Nowogrodźca zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli IV ligi.

Chrobry umocnił się na trzecim miejscu w tabeli rozgrywekChrobry umocnił się na trzecim miejscu w tabeli rozgrywekfot. Marcin Zabawa
Derbowe spotkanie było zacięteDerbowe spotkanie było zaciętefot. Marcin Zabawa

(informacja ii)

Zobacz także

IV liga dolnośląska, tabela i terminarz rozgrywek