Mamy nowe i odporne na oszustwa rankingi

Mamy nowe i odporne na oszustwa rankingi
fot. Krzysztof Gwizdała Duża liczba kategorii, możliwość dodawania i odejmowania punktów oraz nowoczesny system zabezpieczający – to cechy naszych nowych rankingów. Stworzyliśmy pierwszy w Bolesławcu rzetelny system liczenia głosów.
istotne.pl ankieta, portal, ranking, sonda

Zachęcamy do korzystania z naszych nowych rankingów. Już teraz można oceniać: fryzjerów, szkoły nauki jazdy, orkiestry na wesele, piekarnie i cukiernie, piłkarzy, radnych miasta i powiatu, restauracje i kluby, sale na wesele, sklepy komputerowe i spożywcze, stacje paliw, szkoły średnie oraz zakłady blacharsko-lakiernicze.

Dotychczas zdarzało się, że w ciągu dnia zakład usługowy lub radny otrzymywał nagle 200 głosów pochodzących z tego samego komputera. Teraz usprawniliśmy rankingi. Praktycznie niemożliwe jest manipulowanie wynikami. Stworzony przez nas system bezpieczeństwa pilnuje, by nie można było oszukiwać przy głosowaniu. To pierwszy w Bolesławcu rzetelny system liczenia głosów.

Zasady nowych rankingów są następujące:

  1. W rankingu może brać udział każdy.
  2. Głosować można tylko raz w tygodniu.
  3. Osoba głosująca może dodać lub odjąć jeden punkt. Można głosować na kilka pozycji za jednym razem.
  4. O kolejności w rankingu decyduje liczba zebranych punktów.
  5. Każdy może zaproponować nową pozycję w rankingu – służy do tego pole pod rankingiem. Propozycja ukaże się po akceptacji redakcji.
  6. Notowanie każdego z rankingów trwa tydzień (od poniedziałku do niedzieli).

Wszystkie rankingi są widoczne na naszej stronie głównej. Liczymy, że będą one podstawą rzetelnej wiedzy dla czytelników portalu i gazety IstotneInformacje.pl

(informacja GH/ KG)