Podopieczne OHP wyróżnione w przeglądzie artystycznym

Podopieczne OHP wyróżnione w przeglądzie artystycznym
fot. Małgorzata Wąsik Parodia bajki o Kopciuszku w wykonaniu uczennic ZSB otrzymała wyróżnienie i będzie walczyła o nagrodę główną w Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej w Lesznie.
istotne.pl przegląd, jacek nesler, hp bolesławiec, zsb bolesławiec

„Talent odróżnia najlepszych od całej reszty” – to hasło tegorocznego Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej, który odbył się 26 kwietnia w Dzierżoniowie. Amatorska twórczość artystyczna jest jedną z form wychowawczych Ochotniczych Hufców Pracy. Przegląd zaś stwarza uzdolnionej młodzieży możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

fot. Małgorzata Wąsik
fot. Małgorzata Wąsik
Dziewczęta z ZSB i komendant OHP Jacek NeslerDziewczęta z ZSB i komendant OHP Jacek Neslerfot. Małgorzata Wąsik

Powiat bolesławiecki w Dzierżoniowie reprezentowały: Katarzyna Leśniowska, Anna Śniegocka, Karolina Bagińska, Anna Gortych i Agata Kawka z Zespołu Szkół Budowlanych. Dziewczęta przedstawiły „Bajkę o dziewczynce, która wypalała 3 paczki dziennie, przez co Kopciuszkiem ją zwano” z repertuaru Kabaretu Potem. Parodia bajki o Kopciuszku otrzymała wyróżnienie i będzie walczyła o nagrodę główną w Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej w Lesznie.

(informacja Małgorzata Wąsik/ii)