Piotr Roman rozpoczyna kampanię

Piotr Roman rozpoczyna kampanię
fot. Krzysztof Gwizdała Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Romana i jego sympatycy spotkali się dziś, by rozpocząć oficjalnie kampanię. Gościem Komitetu był m.in. prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.
istotne.pl wybory, piotr roman

W sali konferencyjnej BOK-MCC spotkali się członkowie i sympatycy KWW Piotra Romana na konwencie rozpoczynającym oficjalnie kampanię. Na zaproszenie Komitetu przybył wspierający Romana prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.

Podczas spotkania zaprezentowani zostali kandydaci do rad gminnych, kandydat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Zieliński oraz kandydaci na wójtów i burmistrzów: Robert Relich (burmistrz Nowogrodźca, ubiegający się o ponowny wybór), Arkadiusz Żądło (kandydat na wójta gminy Bolesławiec) oraz Jerzy Małachowski (kandydat na wójta gminy Gromadka).

Wszyscy kandydujący byli gorąco oklaskiwani. Piotr Roman zaprezentował swoje dokonania w mijającej kadencji. Podkreślił głównie duże sumy zdobyte z funduszy europejskich na inwestycje, rozwój strefy gospodarczej oraz rewitalizację miasta.

(informacja ii)