Kabaret Hrabi – humor kulturalny

Kabaret Hrabi – humor kulturalny
fot. Karolina Wieczorek/BOK-MCC Podczas występu w kinie Forum satyrycy z Kabaretu Hrabi opowiadali o sztuce savoir vivre. Cenna lekcja kultury i dobrego wychowania okraszona była ogromną dawką humoru.
istotne.pl 0 forum, kabaret, kabaret hrabi

Reklama

Kabaret Hrabi rozpoczął swój występ od poinformowania widzów, jak należy zachować się podczas wieczoru. Bolesławianie dowiedzieli się, że nie należy spóźniać się na spektakle. Ci, którzy się spóźnili, musieli wytłumaczyć się publicznie z powodu swojej niepunktualności.

Satyrycy wręczyli też prezent dwóm osobom z publiczności ucząc, jak należy poprawnie oferować podarunki. Tym, którzy podczas ich występu zmuszeni byli opuścić salę opowiadali, jak zrobić to taktownie i dyskretnie. Panowie mogli nauczyć się sztuki podrywu, a także tego, w jaki sposób nie należy prosić kobiety o rękę. Natomiast panie zdobyły cenną wiedzę o tym, jakich typów tancerzy możemy wyróżnić oraz jak zachować się w sytuacji, kiedy… nie wiemy, jak się zachować.

Ogromnym zaskoczeniem zarówno dla publiczności, jak i organizatorów było pojawienie się podczas występu zespołu dostawcy pizzy. Pizzę zamówił pianista, Łukasz Pietach. Dostawa pizzy była elementem skeczu, w którym wzięła udział publiczność.

To, co wyróżnia Kabaret Hrabi spośród innych kabaretów to naturalna zdolność do nawiązywania interakcji z publicznością. Za wspólnie spędzony wieczór kabareciarze, po dwóch bisach, podziękowali osobiście żegnając w drzwiach wszystkich wychodzących.

(informacja: BOK-MCC/ii)

Reklama