Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej

Siatka
istotne.pl 0 turniej, mosir bolesławiec, siatkówka

W sobotę 20 czerwca w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano turniej siatkówki plażowej. W zawodach wystartowało 15 drużyn. W kategorii kadetów najlepsi okazali się Agenci, czyli Marek Trzeciak i Sebastian Denka. Drugie miejsce zajęła ekipa Rumcajsy, grająca w składzie: Arkadiusz Folga i Jakub Troszczyński. Na trzeciej pozycji uplasował się zespół Skórzane Łby, czyli Radosław Turczyński i Paweł Nastula.

W kategorii open zwycięstwo wywalczyła drużyna Ecotel, grająca w składzie: Patryk Baran i Krzysztof Baran. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Mikasa (Marcin Lelek i Tomasz Pawlik). Trzecią lokatę zajęła Banda Łysego (Roman Kaczurowski i Paweł Wiatrowski).

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2009. Organizatorem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.