Porażka BKS w Strzelinie

Logo BKS Bobrzanie Bolesławiec
istotne.pl 0 strzelinianka strzelin, bks bolesławiec

W meczu 28 kolejki BKS Bobrzanie uległ Strzeliniance Strzelin 3:4. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 2:0. Po przerwie BKS wyrównał i wyszedł na prowadzenie. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Krzysztof Szymański, Jacek BochniaŁukasz Filipiak. Niestety, goście strzelili o jedną bramkę więcej i wygrali spotkanie 4:3. Po końcowym gwizdku bolesławianie mieli dużo do zarzucenia arbitrom spotkania. Zdaniem działaczy i samych piłkarzy BKS do zwycięstwa gospodarzy przyczyniło się niesprawiedliwe i skandaliczne sędziowanie. Przegrana naszego zespołu oznacza, że szansa na utrzymanie się w IV lidze jest coraz mniejsza. W najbliższą niedzielę (5 czerwca) BKS zmierzy się u siebie z liderem tabeli – Prochowiczanką Prochowice. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

(informacja: BKS Bobrzanie/ii)