Znamy zwycięzców turnieju tenisa ziemnego

tenisistka
istotne.pl 0 turniej, tenis

W dniach 26 i 27 marca w Bolesławcu na kortach Tenis Park odbył się kolejny turniej cyklu o Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym. W zawodach wystartowało ponad 30 zawodników z Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Wrocławia i Jeleniej Góry.

W rywalizacji singlistek zwyciężyła – po raz czwarty z rzędu – Klaudia Witas. Drugie miejsce zajęła debiutantka Agnieszka Partyka, a trzecie – Agnieszka Groth.

W finale turnieju deblowego Rafał KwiecińskiKacper Zwolski pokonali Bartosza KasprzykaTomasza Ziembikiewicza. Trzecie miejsce zajęła para Tomasz SzpilaTomasz Rzemek, która zwyciężyła debiutujących w cyklu Marka PudełkęDominika Chodyrę.

Rafał Kwieciński okazał się najlepszy również w rywalizacji singlistów. W finale pokonał Tomasza Ziembikiewicza. Trzeci był Roman Lisak. Więcej informacji można znaleźć na stronie Akademii Tenisa.

(informacja: Akademia Tenisa/ii)