Rugbyści Husara drudzy we Wrocławiu

rugbysta
istotne.pl 0 zawody, rugby, husar

Za nami kolejny turniej Polskiej Ligi Rugby7. W rozegranych 13 maja we Wrocławiu zawodach rugbyści Husara Bolesławiec zajęli drugie miejsce. W meczu finałowym bolesławianie – po zaciekłym pojedynku, okupionym dwoma kontuzjami – ulegli ekipie Rugby Klub Wrocław I. Trzecie miejsce zajął Gentlemen's Łódź.

Najbardziej wartościowym zawodnikiem turnieju został wielokrotny reprezentant Polski Jakub Lisiewski z Husara. Kolejne zawody odbędą się 20 maja w Zielonej Górze.

Wszystkich zainteresowanych uprawianiem rugby Husar zaprasza na treningi, które mają miejsce w środy o 19:00 na boisku przy ulicy Rajskiej w Bolesławcu. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 696 068 874 oraz pod adresem mailowym [email protected].

(informacja: Husar Bolesławiec/ii)