Drużyny z miasta i powiatu rozpoczynają rozgrywki

Drużyny z miasta i powiatu rozpoczynają rozgrywki
fot. www.sxc.hu W sobotę o godzinie 11:00 bolesławianie rozegrają mecz z Kuźnią Jawor. Tego samego dnia Twardy Świętoszów będzie podejmował Ilankę Rzepin. W niedzielę GKS Warta Bolesławiecka zmierzy się z GKS Raciborowice.

W najbliższy weekend rozpoczynają się piłkarskie rozgrywki. W sobotę (14 sierpnia) piłkarze IV-ligowego BKS Bobrzanie będą podejmować u siebie Kuźnię Jawor. Mecz zapowiada się interesująco. Trener Marcin Ciliński gruntownie przebudował zespół. Jaki poziom reprezentuje „zmieniony” BKS będzie można przekonać się już w najbliższą sobotę. Początek meczu wyznaczono na godzinę 11:00.

Również w sobotę swoje rozgrywki rozpocznie III-ligowy Twardy Świętoszów. Wojskowi podejmować będą Ilankę Rzepin. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00. Piłkarze Twardego, do czasu ukończenia budowy stadionu w Świętoszowie, swoje mecze będą rozgrywać na boisku w Osiecznicy.

W niedzielę (15 sierpnia) w Warcie Bolesławieckiej miejscowy GKS będzie podejmował piłkarzy z Raciborowic. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Gminne derby będą dla drużyny z Warty Bolesławieckiej inauguracją rozgrywek w klasie okręgowej.

(informacja ii)