Remigiusz Kacperczyk jest mistrzem województwa

Remigiusz Kacperczyk
fot. istotne.pl Tenisista TOP Bolesławiec – Remigiusz Kacperczyk wywalczył mistrzostwo województwa. Bolesławianin pokonał w finale Bogusława Grunę z Jeleniej Góry.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis, kasperczyk

W niedzielę (18 maja) w Wołowie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Weteranów w tenisie stołowym. 80 zawodników rywalizowało w 4 kategoriach wiekowych. Remigiusz Kacperczyk startował w kategorii powyżej 70 lat. Bolesławianin wygrał walki eliminacyjne, a w finale spotkał się z odwiecznym rywalem Bolesławem Gruną z Jeleniej Góry. Zawodnik TOP Bolesławiec pokonał swojego przeciwnika 3:2 i zdobył mistrzowski tytuł.

7 i 8 czerwca w Bielsku-Białej zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. Remigiusz Kacperczyk będzie bronił tytułu Mistrza Polski, który wywalczył rok temu w Jastrzębiu Zdroju.