Bolesławieccy racketloniści odnieśli sukces w Zgierzu

Logo TOP Bolesławiec
fot. TOP Zawodnicy TOP Bolesławiec zdobyli medale na V Mistrzostwa Polski w Racketlonie, HP Racketlon Cup 2008. Bolesławianie zajęli pierwsze i drugie miejsce w grze deblowej oraz drugie i trzecie miejsce w kategorii Open.
istotne.pl 0 top bolesławiec, racketlon, norbert stolicki, krzysztof samonek, jacek szubert

Bardzo udany występ zanotowali zwodnicy TOP Bolesławie na V Mistrzostwach Polski w Racketlonie, HP Racketlon Cup 2008, które odbyły się 16-18 maja w Zgierzu.

Krzysztof Samonek i Norbert Stolicki pokonali w grch deblowych wszystkich rywaliKrzysztof Samonek i Norbert Stolicki pokonali w grch deblowych wszystkich rywalifot. D. Dąbrowski

W kategorii open srebro wywalczył Norbert Stolicki, zaś brąz przypadł Krzysztofowi Samonkowi. W grze deblowej bolesławianie okazali się bezkonkurencyjni. Para Krzysztof Samonek i Norbert Stolicki pokonała w finale Rafała Rykowskiego (Wrocław) i Jacka Szuberta (Bolesławiec). Tym samym złote i srebrny medal trafiły do Bolesławca. Krzysztof Samonek i Norbert Stolicki zdobyli kolejny tytuł Mistrzów Polski. Niestety, w rywalizacji nie wzięła udziału Mistrzyni Polski Krystyna Szwajkowska. Bolesławianka nie mogła grać z powodu kontuzji.