Siatkarze TOP Bolesławiec pokonali Hutnika Pieńsk 3:0

Siatkarze TOP Bolesławiec
istotne.pl 0 top bolesławiec, pieńsk

W sobotę siatkarze TOP Bolesławiec rozgrywali kolejny mecz rozgrywek IV ligi. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był Hutnik Pieńsk. Od początku spotkania przewagę miał TOP. Goście grali słabo.

Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20 dla TOP. W secie drugim goście na chwilę zdołali się zbliżyć punktowo do gospodarzy, ale wynikało to bardziej z błędów popełnianych przez TOP niż z dobrej gry Hutnika. Drugi set zakończył się wynikiem 25:14 dla bolesławian. Trzeciego seta TOP wygrał 25:19, zaś całe spotkanie 3:0.

Mecz był przeciętnym widowiskiem. Można było odnieść wrażenie, że bolesławianie ćwiczą na treningu. Goście ani razu nie zaatakowali z krótkiej piłki. Często popełniali błędy; cztery odbicia, ataki w aut, zepsute zagrywki i dotknięcia siatki. TOP Bolesławiec wygrał drugi mecz z rzędu i zdobył kolejne 3 punkty. Następne spotkanie nasza drużyna rozegra na wyjeździe z Ikarem II Legnica.