BKS nie sprostał Polonii Trzebnica

BKS nie sprostał Polonii Trzebnica
fot. B.org I drużyna BKS Bobrzanie Bolesławiec przegrała na wyjeździe z Polonią Trzebnica 0:1. Mimo porażki nasz zespół utrzymał 2 miejsce w tabeli IV ligi.
istotne.pl mecz, polonia, trzebnica, bks bolesławiec

W sobotę IV-ligowy BKS Bobrzanie Bolesławiec rozgrywał wyjazdowe spotkanie w Trzebnicy. Mecz z miejscową Polonią nie zaczął się dla bolesławian szczęśliwie. Już w 14 minucie nasz zespół stracił bramkę. Gola dla gospodarzy zdobył Bobik. BKS próbował konstruować składne akcje, ale nic naszym piłkarzom tego dnia nie wychodziło. Brakowało groźnych sytuacji, a te które bolesławianie stwarzali, najczęściej kończyły się niecelnym strzałem. Gospodarze również nie zachwycili swoją grą. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Polonii Trzebnica.

Mimo porażki bolesławianie utrzymali 2 miejsce w tabeli rozgrywek. Stało się tak dzięki remisowi (1:1), który padł w meczu Wulkan Wrocław – Lechia Dzierżoniów. Po sobotnim remisie zespół z Wrocławia traci do BKS tylko 1 punkt. Bardzo ważny dla naszej drużyny będzie sobotni mecz z liderem tabeli – Polonią/Spartą Świdnica. Bolesławianie zmierzą się z mistrzem jesieni o godzinie 15:00, na stadionie przy ulicy Spółdzielczej.

(informacja BKS Bobrzanie Bolesławiec/MZ)